SVP bereikt belangrijke mijlpaal: meer dan de helft van de klanten heeft een slimme warmtemeter

Sinds oktober 2020 geldt er een wettelijke verplichting voor warmtebedrijven om nieuwe aansluitingen te voorzien van een slimme warmtemeter. Daarnaast moeten de meters bij bestaande aansluitingen voor 2027 vervangen zijn door een slimme meter. SVP wil voor eind 2024, dus ruim voor de wettelijke termijn, alle meters van haar ruim 27.000 klanten ‘verslimd’ hebben. Inmiddels is dat nu bij 14.500 huisaansluitingen gerealiseerd.

De implementatie van slimme warmtemeters is een belangrijke stap in de transitie naar duurzamere en efficiëntere energieoplossingen. Deze geavanceerde meters bieden onze klanten niet alleen meer inzicht in hun warmteverbruik, maar stellen hen ook in staat om bewustere keuzes te maken en op verbruik te besparen om zo kosten te verlagen en een positieve bijdrage te leveren aan het milieu.

SVP bereikt belangrijke mijlpaal: meer dan de helft van de klanten heeft een slimme warmtemeter

07-07-2023

Bij 14.500 huisaansluitingen is een slimme warmtemeter gerealiseerd.

Lees meer

SVP opnieuw goedkoopste grote warmtebedrijf

12-01-2023

SVP is voor het 2e jaar op rij de goedkoopste van de 5 grote warmtebedrijven, blijkt uit onderzoek van Atriensis, Woonbond en Energeia.

Lees meer